Недавно опубликовано

Developer Back- End

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui Developer Back- End!

Competențe necesare:

  • Php +Laravel
  • Baze de date ( SQL)
  • Avantaj ( JavaScript)
  • Experiență de lucru min 1 an.
  • Experiență în proiectarea și dezvoltarea de site-uri web.
  • Elementor/alternative.
  • Cunoașterea limbii engleze.

Ce oferim noi:

  • Interacțiune cu oameni devotați și profesioniști.
  • Implicarea în diverse proiecte interesante.
  • Oficiu confortabil chiar în centrul capitalei.
  • Pachet social complet.
  • Program de lucru: Luni - Vineri 08:00-17:00.
  • Pauză de cafea și atmosferă plăcută.

Cei care sunt interesați și doresc să aplice la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu specificarea poziției la adresa electronică: itsystemcv@gmail.com  sau contactați-ne: [показать номер]069744442.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?