Недавно опубликовано

Drywall worker

Основная информация

Зарплата:
520 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Амстердам, Нидерланды

Описание вакансии

Cerințe:

  • Previous working experience as a drywall worker for at least 3 years
  • Driving license (B) is an advantage
  • Conversational English level
  • VCA (optional) - courses can also be organized at the company's headquarters

Condiții de muncă:

  • Salary per week € 520 net
  • Weekly payments on time
  • Dutch employment contract in accordance with the Dutch law
  • Accommodation provided - very good conditions (Wi-fi, washing machine, functional kitchen)

Responsabilități:

  • You will execute the aluminum structure
  • Accurate measurement, cutting and assembly, gypsum board assembly according to the assembly plan
  • Installation of insulation in the partition wall and ceiling.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?