Недавно опубликовано

Manager Magazin Online

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești tânără și ambițioasă? Vrei să activezi într-o echipă dinamică și prietenoasă? Atunci echipa Mamico te așteaptă cu mare drag printre ei.

Responsabilități de bază:
- Colaborarea cu partenerii în vederea distribuirii produselor
- Colaborarea cu furnizorii în vederea achiziției produselor
- Elaborarea ordinelor comerciale interne
- Gestionarea comenzilor online și repartizarea acestora curierilor
- Oferirea suportului informativ clienților, în caz de necesitate
- Introducerea facturilor în 1C și eliberarea acestora partenerilor

Cerințe față de candidat:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Bună cunoaștere a gramaticii pentru interacționarea scrisă cu clienții și partenerii;
- Responsabilitate, amabilitate, punctualitate;
- Experiența în 1C reprezintă un plus, însă nu este obligatorie;
- Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator.

Graficul de lucru este între orele 9.00 - 18.00 (o oră pauza de masa), de luni până vineri.
Compania oferă training specializat și posibilitate de creștere în companie.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md">ana.n@mamico.md  menţionînd (postul Manager Magazin Online).
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Informaţii adiţionale la tel. [показать номер]069046704.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?