Недавно опубликовано

Tamplar universal

Основная информация

Зарплата:
500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
За границей, Нидерланды

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experienta anterioara in domeniu de minim 2 ani
  • Permisul de conducere (B) constituie un avantaj
  • Nivel de engleză mediu spre avansat
  • VCA (optional) - se pot organiza cursuri si la sediul firmei
  • Înțelegerea temeinică a principiilor și metodelor de tâmplărie
  • Dexteritate manuala
  • Orientat spre detalii

Condiții de muncă:

  • 40 ore/saptamana
  • 500-520 € net/săptămână (după reținerea taxelor), plata se face săptămânal
  • Contract de muncă olandez în conformitate cu legea olandeză
  • Cazare asigurata - conditii foarte bune (Wi-fi, masina de spalat, bucatarie functionala)
  • Se ofera masina pentru transport loc de munca-cazare
  • Posibilitatea de a lucra pe termen lung
  • Fond de pensii după 8 săptămâni de muncă

Responsabilități:

  • Citirea planurilor și a proiectelor pentru a funcționa conform specificațiilor pregătite de alți profesioniști în construcții, arhitecți și recomandări ale codului de construcție
  • Tăiați, modelați și neteziți cheresteaua și alte materiale conform măsurătorilor
  • Construiți rame de ferestre, uși, scări și clădiri cu cadru folosind materii prime sau articole prefabricate
  • Așezați podele, acoperișuri sau gips-carton, asigurându-vă că sunt nivelate și compatibile
  • Sculpți și asamblați mobilier, dulapuri, rafturi și alte articole și instalați-le acolo unde este desemnat
  • Inspectați locurile și efectuați reparații sau întreținere
  • Construiți schele și alte structuri de construcție
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?