Недавно опубликовано

Consultant ERP

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Candidatul Ideal

  • Absolvent de Stiinte Economice – Contabilitate;
  • Experienta de lucru in contabilitate sau experienta IT constituie un mare avantaj;
  • Apreciem cunostinte privind bazele de date precum si alte competente IT;
  • Cunostinte informatice peste medie in utilizare Word, Excel, Visio sau limbajul SQL;
  • Aptitudini pentru concepere documente, documentatii, cunostinte de tehnoredactare, simt estetic;
  • Experienta de lucru cu un sistem ERP;
  • O buna intelege a proceselor de business;
  • Bune abilitati de comunicare, orientare spre client si organizare;
  • Capacitatea de a lucra eficient independent si in echipa, rezistenta la stress;

Descrierea jobului

Despre post

  • Suport (helpdesk) clienților in utilizarea aplicațiilor informatice;
  • Implementarea aplicațiilor informatice însoțit de un consultant senior;
  • Instruirea on-line a clienților pentru utilizarea aplicațiilor implementate;
  • Identificarea si/sau optimizare solutiilor tehnice cu scopul de dezvoltare si fidelizare a clientului;
  • Monitorizare si inregistrare intervențiilor realizate in portofoliul de clienti alocati;
  • Organizarea si prioritizarea proiectelor si clientilor conform planificarii.

Noul consultant va trece prin urmatoarele stadii

  • perioada de acomodare: primele 3 luni reprezinta etapa de învățare si practica asistata împreună cu un coleg experimentat;
  • perioada de formare: de la 3 la 6 luni acumuleazi experienta si realizezi primele interventii direct cu clientul;
  • sfarsitul perioadei de formare: dupa 6 luni iti vei putea desfasura activitatea autonom.

Beneficii incluse

  • Pachetul salarial atractiv - se negociază in funcție de nivelul cunoștințelor actuale si va contine bonusuri de peformanta;
  • Instruire si formare continua in cadrul echipei;
  • Suntem o echipă dinamică, oferim un mediu de lucru plăcut, flexibil și propice pentru dezvoltarea unei cariere în domeniu pe termen lung.
Отправить резюме

О компании

SRATEGIC SOFT

Quality software. On time. Every time.

Strategic Soft este un furnizor premium de servicii software end-to-end din Republica Moldova. Compania activează și dezvoltă Sistemul Informațional Automatizat SERP din anul 2015, iar în cei peste 6 ani de activitate am dezvoltat proiecte de succes pentru clienții noștri din diverse domenii. Din portofoliul de clienți fac parte Kaufland România, Kuehne+Nagel România, Damidor, Smiit Company, Ducato-M Company și altele. Livrăm soluții software nu doar în Republica Moldova, ci și în România, Ucraina, Belarus.

Suntem o companie recunoscută pentru calitatea serviciilor şi pentru respectarea angajamentelor. O companie bazată pe încredere, verticalitate și determinare. O companie care livrează software de calitate la timp.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Columna 170
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?