Недавно опубликовано

Specialist Carduri de plată

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Oferim:
• Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
• Mediu de lucru profesional
• Implicarea în dezvoltarea proiectelor inovative
• Salariu competitiv
• Program de muncă stabil
• Oportunitate pentru formare și dezvoltare profesională
• Program de beneficii și motivare non-financiară

Responsabilități:
• Monitorizarea și investigarea tranzacțiilor cu cardurile de plată
• Monitorizarea indicatorilor de risc și standardelor de conformitate aferente cardurilor de plată
• Participarea la elaborarea și implementarea programelor de securitate aferente cardurilor de plată conform standardelor sistemelor internaționale de plăți
• Asigurarea respectării reglementărilor actuale în domeniul serviciilor de plată și AML
• Participarea la dezvoltarea și menținerea unui cadru de gestionare a riscurilor pentru produse și servicii, clienți, precum și alte situații legate de spălarea banilor
• Evaluarea noilor produse, servicii ale companiei și inițiative de business în vederea conformității cu cadrul de reglementare și administrare eficientă a riscurilor asociate
• Elaborarea bazei normative aferente activității de emitere și deservire a cardurilo r de plată

Cerințe:
• Studii superioare Economice
• Experiență de activitate bancară în domeniul cardurilor minimum 2 ani
• Posedarea cunoștințelor a proceselor de business în domeniul cardurilor de plată
• Posedarea cunoștințelor tehnice de utilizare a aplicațiilor în domeniul cardurilor de plată
• Cunoașterea prevederilor legislației și a actelor normative în domeniul serviciilor de plată
• Cunoașterea PC la nivel avansat (Word, Excel, Internet, PowerPoint, etc.)
• Cunoașterea limbii române și engleze
• Abilități analitice

Abilități:
• Cunoașterea cerințelor și recomandărilor Sistemelor Internaționale de Plăți
• Capacitatea de percepere și asumare a riscului aferent activității în afacerile cu carduri
• Abilități excelente de comunicare și de organizare
• Abilități de a lucra individual și în echipă, comunicabilitate, flexibilitate, responsabilitate, bună capacitate de organizare
• Orientare spre procese și spre obţinerea rezultatelor

Отправить резюме

О компании

Компания Paynet специализируется на технологических проектах B2B и B2C в области финансовых сервисов (Fintech), такие как процессинг электронных платежей, системы управления лояльностью клиентов, сервисы электронных денег и приёма платежей online.

Мы предлагаем работу в амбициозном, дружном и творческом коллективе, уютном офисе, полную занятость, ну и много сложных и интересных задач, бросающих вызов и мотивирующих к профессиональному росту!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, bd. Decebal, 6
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?