Недавно опубликовано

menajera/ingrijitoara

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Se Cauta in Chisinau persoana pentru a lucra ca Menajera-Ingrijtoare.

Se ofera un salariu super actrativ de 15000 lei lunar si cazare gratuită.

Este necesar ca răspunsul Dvs. să conțină  datele de contact, descrierea experientei anterioare, conditiile în care doriti să lucrati si o poza clară.

Nu raspund celor care scriu doar prostii, de exemplu: cuvant "detalii" sau ceva de genul.

Cerinte sunt: Persoana amabila si sociabila, capabilă sa se ocupe de acasa, de gatit si tot ce trebuie, rabdare sa se ocupe de persoana care nu este intr-o stare bună de sanatate.

Nu se acepta candați cu varsta nepotrivita, adica de 15 de ani sau de 70, egal nu se acepta persoane care cauta lucru fara cazare.
Candidații rog să i-mi scrie (Fara apel) pe whatsapp sau viber la numar [показать номер]060654662

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?