Недавно опубликовано

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare, preferabil tehnice;
  • Abilitati de comunicare, negociere;
  • Aspect placut;
  • Dorinta de dezvoltare continua;
  • Abilitati utilizare PC (Word, Excell, retele sociale) AUTOCAD, SketchUp- un mare avantaj.

Condiții de muncă:

  • Salariu stabil +bonus;
  • Lucru in mediu placut.;
  • Posibilitatea de promovare;
  • Instruire permanenta;
  • Achitarea cheltuieli de transport;
  • Imbunatatirea performantelor personale si profesionale;
  • Telefon de serviciu.

Responsabilități:

  • Contactarea clientilor potentiali;
  • Consultarea clienților potențiali și existenți atat la telefon cât și fizic;
  • Intocmirea ofertelor comerciale,  contracte, prezentari ale produselor companiei.
  • Deplasari scurte in raza municipiului Chisinau;
  • Monitorizarea executarii comenzilor in termen;
  • Alte activități de oficiu si in teritoriu.
Отправить резюме

О компании

Compania Iural Glass SRL, activeaza si se dezvolta cu succes, incepand cu anul 2014, in domeniul constructiilor din aluminiu si sticla, fatade din sticla, vitralii, usi si ferestre din aluminiu, confectii din sticla calita.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?