Опубликовано вчера

Depozitar (Ciocana)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Oferim:

  • Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv
  • Echipă tinără, mediu de lucru plăcut
  • Regim de lucru: luni-vineri
  • Concediu anual: 28 zile calendaristice

Responsabilitați:

  • Organizarea funcționalității depozitului
  • Primirea, eliberarea și deplasarea mărfurilor în depozit
  • Asigură gestionarea eficientă a stocurilor
  • Participă la inventariere in depozit
  • Organizează lucrul in echipă pentru atingerea obiectivelor stabilite

Cerințe:

  • Experiența de lucru intr-o poziție similară de la 2 ani
  • Cunoașterea softului contabil 1C
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Persoana orientate spre rezultat, responsabilă, energica, cu spirit de echipă

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md
Informații suplimentare la tel.: [показать номер]061 033 522

Ключевые навыки
Rezistența fizică

О компании

„Azart”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. M. Sadoveanu 42/6, Ciocana, Chisinau
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?