Недавно опубликовано

Instalator panouri fotovoltaice

Основная информация

Зарплата:
1 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Брашов, За границей, Румыния

Описание вакансии

Firma cu sediul în Brașov anunță angajări pentru proiecte de montaj a sistemelor fotovoltaice

Oferta noastră:
1) Experiență cu contract de muncă în UE: depalsări periodice (pentru 2-4 săptămâni) pentru executare lucrări în România.
2) Instruire continuă pentru activitatea într-un domeniu de trend cu largi perspective pe piața de muncă;
3) Pachet social;
4) Posibilitatea de creştere profesională;
5) Salariu de la 1500 EURO în dependență de aptitudinile profesionale în baza volumelor executate.

Cerințe:
1) Experiență profesională în unul din domenii: electroenergetic, montaj panouri fotovoltaice, construcții, montaj;
2) Permis auto categoria B;
3) Cetățenie română;
4) Certificat de vaccinare MD sau RO.

rzuza@euro-house.ro
www.euro-house.ro

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?