Недавно опубликовано

Referent export

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Удаленная работа

Описание вакансии

Dacă cunoașteți limba spaniola, germana sau italiana și sunteți în căutarea unui job stabil, atunci vă propunem să vă alăturați echipei noastre.
Avem nevoie de un coleg/colega in departamentul de export. Se munceste remote, din comoditatea propriei case, la telefon, si în scris și avem nevoie de persoane capabile să lucreze full time la un calculator.  Nu este nimic complicat,experienta in vanzari este un avantaj major, va vom oferi suport si instruire. Nu trebuie să vă simțiți presați sau stresați, la noi se lucrează cu calm și cu plăcere !!!

Cerințe:

  • cunoașterea limbii/limbilor străine la nivel scris/vorbit avansat
  • cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator
  • dorință de a lucra
  • seriozitate și responsabilitate
  • cunoasterea limbii engleze

Condiții de muncă:

  • job full - time - remote, din comfortul propriei case
  • orar de muncă: luni-vineri, [показать номер]8.30-17.00
  • contract de muncă legal
  • salariu se va negocia la interviu, in functie de experienta.
  • se obtine %comision din vanzarile realizate.

Responsabilități:

  • Prospecteaza pietele discutate cu superiorii, i-a contact cu potentialii clienti in vederea stabilirii relatiilor comerciale cu acestia;
  • Tine legatura cu furnizorii externi, transmite comenzi pe baza cererilor de aprovizionare, verifica documentele de livrare emise de
    acestia,
  • Transmite copiile documentelor de livrare la Compartimentul Financiar
  • Orice alte sarcini trasate de superiorii ierarhici in functie de necesitatile organizationale, pe care le poate indeplini conform limitelor /
    abilitatilor personale.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?