Опубликовано вчера

Asamblator mobilă, Europa (Bulgaria, Romania, Spania, Franța)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
1 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
За границей, Испания, Румыния, Франция

Описание вакансии

Mobil Ser Grup este o fabrică de mobilă, prezentă pe piața din Republica Moldova mai mult de 5 ani, cu o suprafață de producție de peste 1800 m⊃2;. În prezent realizăm proiecte nu doar pe teritoriul Republicii Moldova, ci și în țările europene. Dat fiind faptul că ne extindem geografia, căutăm personal pentru montarea corpurilor de mobilă în Bulgaria, România, Spania și Franța.

Program de lucru: cu normă întreagă

Salariu: de la 1000 euro/lună (!)

Cheltuielile pentru transport și cazare le suportăm noi

- Acte necesare: pașaport biometric, vaccin și test PCR negativ pentru trecerea frontierei (achitat de companie)

Atribuțiile:

  • Asamblare și instalare calitativă a corpurilor de mobilă (dezasamblat);
  • Montarea (înserarea în blaturi) a corpurilor sanitare (chiuvete, baterii), electrocasnicelor, blaturilor și accesorii de bucătărie;
  • Experiența este binevenită, dar suntem gata să acceptăm persoane fără experiență și să le instruim! Pentru aceasta, Mobil Ser Grup are propria școală la fabrică și oferă un loc de muncă garantat după absolvire!

Cerințe:

 - Capacitatea de a citi un proiect;

 - Experiență (preferabil);

 - Cunoașterea construcției ansamblului de nonstandarde și a instalării electrocasnicelor;

 - Punctualitate;

 - Sociabilitate;

- Responsabilitate;

- Bunăvoință;

- Dorința de a crește, de a se dezvolta alături de noi.

Ce condiții de muncă oferim:

  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Flux constant de comenzi;
  • Oportunități nelimitate de câștig și creștere;
  • Furnizarea instrumentelor necesare pentru muncă;
  • Oportunități de carieră.

Telefon: [показать номер]069633277 - Vera

mun. Chisinau, str. Transnistria, ½,

mun. Chisinau str. Uzinelor, 20 ¼.

Преимущества

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Командировки

Рабочая форма

Путешествия

Оплата жилья в случае переезда

О компании

“MOBIL SER GRUP” este o fabrică de mobilă, prezentă pe piața din Republica Moldova mai mult de 5 ani, cu o suprafață de producție de peste 1800 m⊃2;.

În prezent colaborăm cu astfel de jucători importanți de pe piața corpurilor de mobilă precum Bismobil Kitchen - o companie cu peste 40 de filiale în întreaga lume!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?