Недавно опубликовано

Office Manager /Asistent de proiecte

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Caracteristicele candidatului IDEAL

  • Student/ă în ultimul an de studii sau absolvent cu specializare în unul din domeniile: juridic, finanțe, marketing sau management
  • Experiență în poziția similară minim 1 an
  • Cunoașterea limbii române, ruse și engleze

 Competențe cheie

  • Cunoașterea legislației muncii
  • Comunicare și relaționare interpersonală
  • Elaborare, formatare, prezentare a documentelor
  • Abilități de respectare deadline-uri, lucru în condiții de stres, flexibilitate, soluționare rapidă a problemelor, multitasking, atenție la detalii, responsabilitate
  • Cunoașterea aplicațiilor informatice relevante (MS Office, Internet, PowerPoint, etc.)

Condiții de muncă: 5 zile/saptamana; 09:00-18:00 (cu pauza de masa 1 ora)

Responsabilități:

  • Preluarea, transmiterea mesajelor telefonice
  • Evidența, înregistrarea și repartizarea corespondenței, multiplicarea materialelor
  • Evidenta și achiziția resurselor materiale (rechizite de birou, etc.)
  • Asistență în perfectarea documentației de gestiune a cadrelor
  • Asistență la proiecte de consultanță (formatarea și prezentarea rapoartelor, colectarea datelor, etc.)
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?