Недавно опубликовано

Designer interior / Designer de mobila

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului:
Compania “MobilaMea” angajează designer interior.
Candidatul ideal trebuie să aibă imaginație și simț artistic, dar și cunoștințe practice pentru a găsi soluții pentru proiectare.

Cerințe:

  •  studii superioare în domeniu;
  •  experiență în domeniu;
  •  cunoașterea programelor de proiectare;
  •  abilități de comunicare și negociere pentru rezultat final;

Responsabilități:

  •  comunicarea cu potențialii clienți;
  •  realizarea de masurări la locațiile clienților;
  •  identificarea exigențelor și cerințelor potențialilor clienți;
  •  realizarea proiectului în 3D,2D;
  •  realizarea proiectului de execuție și necesarului de materiale;
  •  comunicarea cu departamentul de producție;
  •  informarea clientului asupra stadiului lucrărilor;

Oferim:

  • Salariu motivant;
  •  Pachet social;
  •  Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută;

Te așteptăm in oficiul MobilaMea,pe adresa str. Alexandru Bernardazzi 25
E-mail: mobilamea.md@mail.ru
Tel. [показать номер]068299992

Отправить резюме

О компании

Compania MobilaMea va invita să faceti parte din echipa noastra, suntem în permanentă dezvoltare, la fel și echipa noastră este în crește continuă, de aceea avem nevoie de forțe noi și de persoane profesioniste și cu inițiativă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?