Недавно опубликовано

Asamblator mobila

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

- abilitatea de a munci operativ și calitativ;
- experiență în domeniu;
- capacitatea de a lucra cu furnitura scumpă;
- amabilitate în relațiile cu clienții;
- responsabilitate, atenție, capacitate de a evita conflictele, punctualitate.

Condiții de muncă:

- salariu motivant;
- condiții de muncă confortabile;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști cu o vastă experiență în domeniu;
- oportunități de dezvoltare profesională;
- program de lucru full-time

Dacă esti interesat si doresti sa faci parte dintr-o echipă de profesioniști și sa fii răsplătit pe măsură atunci așteptăm CV-ul pe adresa mobilamea.md@mail.ru sau ne poți contacta la numerele: [показать номер]068299992, [показать номер]069884582

MOBILA MEA - Proiectata din dragoste!

Отправить резюме

О компании

Compania MobilaMea va invita să faceti parte din echipa noastra, suntem în permanentă dezvoltare, la fel și echipa noastră este în crește continuă, de aceea avem nevoie de forțe noi și de persoane profesioniste și cu inițiativă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?