Опубликовано вчера

Social Media Manager

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • Planificarea și postarea conținutului pe rețelele sociale (creare moodboarduri lunare) în conformitate cu planul de acțiuni;
  • Scriere si editare texte pentru rețelele socializare si texte publicitare,articole de expertiza, descriere produs, business si PR,editare texte pentru infografice si e-mail ;
  •  Administrarea continutului pe site-urile companiei;

Profil candidat:

  • Cunoștințe și experiență în gestionarea platformelor social media;
  • Exprimare corectă și coerentă (ortografică, sintactică și literară);
  • Abilități de storytelling;
  • Abilități de structurare si prezentare a informațiilor tehnice;
  • Abilități de prezentare interactivă a informațiilor.
  • Persoana activă, creativa, pasionata de social media;
  • Abilități de planificare și executare a sarcinilor;
  • Abilități de multitasking.
Ce oferim:
  • Salariu negociabil, în dependență de experiență (de la [показать номер]12000-15000);
  • Dezvoltare, proiecte complexe si diverse, instruire asigurata de companie;
  • Program de lucru- 8 ore/ 5 zile pe săptămînă;
  • Locul de muncă: Chisinau, str. Grigore Vieru 19.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: elena.dragan@artgranit.md ; [показать номер]069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

Ключевые навыки
Abilități de comunicare Web analytics Analiza comportamentului consumatorilor Atenție la detalii și simț estetic Crearea campaniilor de publicitate Email marketing Creativitate SEO Lucru în echipa Redactare texte Storytelling Scriere tehnică Sisteme de management al conținutului (CMS) Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Путешествия

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

О компании

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Grigore Vieru 19
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?