Недавно опубликовано

Consultant magazin de ceasuri

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Locul de munca: Shopping MallDova

Noi oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Remunerarea muncii la timp;
  • Program de lucru flexibil;
  • Posibilitatea de crestere profesionala si personala;
  • Lucru pentru o perioada indelungata.
Cerinte fata de candidati:
  • Responsabilitate inalta, capacitate sporita de munca si aspiratie;
  • Abilitati de comunicare, punctualitate, disciplina;
  • Bunavointa, diligenta, onestitate;
  • Abilitate de a comunica eficient cu clientii si competente de a conlucra cu echipa;
  • Cunoasterea la nivel inalt a limbilor romana si rusa;
  • Dorinta de a lucra si de a castiga;
  • Studii superioare (inclusiv, in curs);
  • Responsabilitatea pentru rezultatele propriei activități și activității colectivului.
Responsabilitatile dvs. vor include:
  • Pregatirea marfurilor destinate vanzarii;
  • Lucrul cu clientii;
  • Mentinerea ordinii la postul de munca;
  • Mentinerea documentatiei corespunzatoare.
Daca doriti sa gasiti un loc decent de munca, care va va oferi recomandari ulterioare, care sa va ajute sa deveniti sigure pe sine si in viitorul propriu, va rugam sa va trimiteti CV-ul ce va contine si o fotografie la adresa de e-mail: office@chronotime.md">office@chronotime.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?