Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Un Grup de companii mici este in cautare de Contabil-sef.

Oferim:
- Salariu atractiv, pachetul social deplin
- Conditii bune de munca,
- Posibilitate de creştere profesională.

Cerinţe obligatorii:
- Experienţă de lucru în funcţie de contabil-sef minim 5 ani
- Cunoasterea SNC, legislatiei fiscale si legislatia muncii la un nivel înalt
- Gîndire analitică, atenție la detalii, prudență
- Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate
- Abilităţi de organizare şi planificare.

Responsabilități:
- Organizarea evidenței contabile și asigurarea bunei desfășurări a proceselor economice
- Verificarea și prezentarea rapoartelor și declarațiilor către instituțiile de stat
- Gestionarea operațiunilor bancare
- Monitorizarea și analiza rezultatelor financiare ale companiei.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?