Недавно опубликовано

Specialitst in colectarea datoriilor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

În prezent, căutăm un nou coleg care să se alăture echipei noastre prietenoase și să ocupe postul de SPECIALIST ÎN COLECTAREA DATORIILOR.

Principalele dvs. responsabilități vor fi:
• Vei contacta telefonic si email debitorii pentru a recupera creantele din portofoliul nostru;
• Le veți furniza informații cu privire la statutul lor contractual și modalitățile de plată;
• Veți negocia cu ei termenii și condițiile de plată pentru sumele restante;
• În urma apelului, veți înregistra informațiile pe care le colectați în aplicația noastră de sistem;
• Veți administra și analiza informațiile primite;
• Veți gestiona plângerile debitorilor, veți raporta rezultatele financiare și veți oferi sprijinul necesar pe parcursul procedurilor de colectare silită.

Așteptăm de la tine:
• Cunostinte profesionale de lucru in limba romana (atat in comunicare scrisa cat si verbala);
• Experiența anterioară de lucru în serviciul clienți ar fi considerată un avantaj;
• Abilități de negociere și rezolvare de probleme;
• Orientare spre obiectiv;
• Atitudine pozitiva.

Noi oferim:
• Munca zilnică interesantă și dinamică într-o companie fintech progresivă;
• Stabilitate și garanții sociale;
• Loc de munca confortabil in centrul Chisinaului, bulevardul Stefan Cel Mare;
• Colegi prietenoși și echipă de management receptivă.

Отправить резюме

О компании

VIACONTO MOLDOVA este organizatia creditara nebancara, oferind credite de consum pe termen scurt in diverse conditii in Moldova. Viaconto asigură împrumuturi rapide și asistență clienților în orice moment.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?