Недавно опубликовано

Receptionist/ administrator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • atitudine și deschidere în relația cu clienții (răbdare, respect, tact);
  • cu experiență în programări și lucrul cu publicul,
  • organizare, punctualitate, responsabilitate,
  • cunoștințe medicale (constituie un avantaj)
  • cunoașterea limbii române / ruse.

Detalii:

  • Program de lucru: 3 zile pe săptămână (peste o zi) 08:00 - 20:00
  • Angajare oficială

Responsabilități:

  • recepționarea apelurilor telefonice și efectuarea programărilor,
  • întâmpinarea clienților și ghidarea în clinică,
  • încasarea banilor pentru serviciile prestate,
  • efectuarea pozelor înainte/după a procedurilor,
  • alte sarcini administrative.

Dacă simți că ești potrivită pentru acest post vacant, trimite CV-ul tău cu o poză recentă la adresa de e-mail: estetic-sana@mail.ru Detalii la nr [показать номер]068748888 d. Veronica Munteanu

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?