Недавно опубликовано

Recepționist(ă) în clinică medicală / assistant manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj;
- Orientare catre client;
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Atentie la detalii;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Limba romana– nivel înnalt;
- Limba rusa– nivel înnalt;
- Cunostinte medii de utilizare a calculatorului – internet, aplicatiile Word, Excel;
Condiții de muncă:
- loc de muncă dotat cu resurse necesare pentru buna desfășurare a activității;
- pachet social integral;
- salariu competitiv (stabilit în baza interviului);
- grafic de muncă de 5 zile lucrătoare, flexibil;
Responsabilități:
- întîmpinarea clienților;
- recepționarea promtă și operativă a cererilor pacienților;
- direcționarea pacienților la doctorii respectivi
- primirea achitărilor de  la pacienti clienți. etc.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?