Недавно опубликовано

Contabil șef adjunct

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania "Ramura 5" specializată în Contabilitate, angajează Contabil sef adjunct.

Program de lucru de la [показать номер]9.00-17.00 (pauza una ora) luni-vineri, mun. Chișinău, Zona 40 Ani.

Cerințe: cunoașterea programului 1C, versia 8:3, (rapoarte financiare, import -export, salariați, logistica, bank, etc.) limba română, rusă, staj de muncă, minim 7 ani, studii superioare în domeniul contabilității.
Expediați CV+ foto la adresa electronică: consulting@ramuracinci.md.

După studierea CV veți fi invitat(ă) la convorbire.
Отправить резюме

О компании

Oferim servicii de contabilitate de înaltă calitate

Reputaţie Profesională şi Integritate -  Ne mândrim cu o reputaţie impecabilă, dar în acelaşi timp rămânem independenţi profesional în proiectele noastre şi tratăm informaţiile clienţilor cu cea mai strictă confidenţialitate.

Încredere Reciprocă - Succesul nostru este legat de succesul clienţilor noştrii și prin urmare realizăm toate relaţiile de afaceri cu corectitudine şi onestitate şi prin menţinerea celui mai ridicat standard de etică. De fiecare dată evităm conflictele de interes sau orice altă conduită necorespunzătoare.

Calitate Absolută - Menţinem cel mai înalte standarde profesional

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?