Недавно опубликовано

Marketing Manager

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania SIXT rent-a-car Moldova, membră a retelei de companii din 105 tari din lume, anunță concurs pentru postul vacant de:

Căutăm o persoana tânără, ambițioasă și pozitivă, care să se alăture echipei noastre și să participe la procesul de creare de conținut, testare, publicare si promovare al serviciilor de inchiriere auto si leasing operational:

Indatoriri:
- Întocmirea de  materiale de marketing (flaiere,banere, branding auto)
- organizarea  activități și evenimente de promovare
- comunicate de presă
- scrierea de comentarii, articole
- administrarea pagina facebook, Instagram, organizarea publicității pe Facebook
- responsabilități in urmărirea GoogleAds

Cerinte
- Studii superioare in domeniul Marketing / sau student/a in ultimul an de studii.
- Experiența in marketing este un avantaj.
 - Cunoașterea limbii române, ruse si engleza la nivel avansat.
- Creativitate
- Abilități de a comunicare eficienta
- Orientare spre rezultat
- Cunoștințe in industria auto constituie un avantaj

Se oferă:
- Cariere într-o companie cu colaborarea internaționala
- suport din partea
- Angajare oficială, pachet social deplin
- Remunerare motivanta si creștere anuala
- Echipa tânără si dinamica dinamică

 Trimiteți CV pe e-mail cu scrisoare de motivare.
 Vom contacta doar persoanele selectate

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs la: info@sixt.md">info@sixt.md
Отправить резюме

О компании

SIXT rent-a-car Moldova este o companie tânăra si dinamica care face parte dintr-o companie internaționala - SIXT RENT A CAR, GERMANIA, lider international in servicii de închirieri auto si leasing operațional. Cu venituri de peste miliarde de euro și o flotă de 180.000 de masini, având companii fiice în peste 115 țări din întreaga lume. Sixt este cel mai mare cumpărător flotă de BMW la nivel internațional, cu toate acestea SIXT nu este o companie de închirieri auto de lux, ci o companie cu servicii net-superioare și mașini mai bune pentru toată lumea la o valoare excepțională.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?