Недавно опубликовано

Bucatar în secția fierbinte Anenii Noi s. Bulboaca

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Анений-Ной

Описание вакансии

Castel Mimi  dorește să-și lărgească Echipa!

Sunteti invitat să aplicați pentru pozitia de

Dacă:

- Aveți studii și experiență în domeniu,
- Dacă Vă doriți cu adevărat să lucrați și sunteți pasionat de munca pe care o faceți...
- Dacă sunteți o persoană responsabilă, organizată și rezistentă la stres...

Compania oferă:
- Salariu motivant,
- Transport asigurat până la și de la locul de muncă,
- Lucru într-o echipa tânără și ambițioasă.

 Va rugam sa expediati CV-urile la adresa de email:  resurseumane@castelmimi.md">resurseumane@castelmimi.md
 Telefon: [показать номер]0680 677 99
Отправить резюме

О компании

Castel Mimi este recunoscut drept cartea de vizită a Moldovei, una dintre cele mai importante atracții turistice din țără, ce a reușit să adune oaspeți din peste 100 de state ale lumii. Este un producător de vinuri de înaltă calitate cu o experiență seculară în domeniu.

Dacă vrei să construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe profesioniste și dinamice, atunci ești persoana perfectă pentru noi!

   Adresa: Anenii Noi s. Bulboaca.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?