Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe: 1. Cunostite aferente actelor normative si legislative in vigoare, in domeniul evidentei contabile si evidentei fiscale;

2. Consultarea, planificarea si implementarea evidentei contabile bugetare si contabile;

3. Intocmirea si prezentarea declaratiilor fiscale, rapoartelor bugetare si statistice in modul stabilit, conform Standartelor Nationale de Contabilitate;

4. Cunostinte PC ( Word, Excel);

5. Experiente in utilizarea programului de contabilitate 1C;

6. Competente lingvistice: cunoasterea limbei de stat - foarte bine;

7. Competente: integritate, responsabilitate, profesionalism, orientare catre rezultate, perseverenta;

8. Alte abilitati si aptitudini: de planificare, comunicare, analiza, gestionare eficienta a timpului, spirit de initiativa si de echipa.
Condiții de muncă: Normale.
Responsabilități: Conform atributiilor functiei.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?