Недавно опубликовано

Cusatoreasa

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Fabrica  Fashion Textil din Durlești  își mărește Echipa.

Noi producem confecții pentru dame în baza colaborării cu cele mai renumite branduri, iar astăzi numele nostru pe piața este asociat cu calitate înaltă, termeni de execuție respectați și abordare individuală al fiecărui client.
Succesul nostru de azi este definit de o echipă profesionistă, onestă si unită.

Angajăm Cusător(ese)  orientate să lucreze stabil care vor efectua procesele de cusut al confecțiilor pentru dame pe operații.

Cerințe față de candidații interesați:

  • experienta la masina de cusut si respectarea procsului tehnologic;
  • disciplină și responsabilitate ;

Noi oferim:

  • salariul începind de la 8000 lei;
  • loc de muncă stabil pe termen îndelungat;
  •  angajare oficială;

La noi vei găsi o echipă caldă, muncitoare si deschisă să te primească in linia celor mai buni!

Hai să creștem Moldova împreună!
Vină la Fashion Textil să ne cunoaștem.

Ne poți găsi la numărul [показать номер]079032200 sau la adresa: Chisinau, Durlești, st-la Tudor Vladimirescu 62/1, bloc 2 (stația Uzinei Chimice) .

Отправить резюме

О компании

Fabrica  Fashion Textil din Durlești, produce confecții pentru dame în baza colaborării cu cele mai renumite branduri, iar astăzi numele nostru pe piața este asociat cu calitate înaltă, termeni de execuție respectați și abordare individuală al fiecărui client.

Din ianuarie 2022 deschidem 3 filiale de producere : Botanica, Ciocana, Cricova.

Regim de lucru:
Luni- vineri 8.30-17.10

La fabrica puteti ajungeti cu urmatoarele transporturi:
Troleibuze №: 1, 35
Rutiera №: 124, 125, CD
Autobuz № 11

La noi vei găsi o echipă caldă, muncitoare  deschisă să te primească in linia celor mai buni!

Ne poți găsi la numărul 079032200 sau la adresa: Chisinau, Durlești, st-la Tudor Vladimirescu 62/1, bloc 2 (stația Uzinei Chimice) .

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?