Недавно опубликовано

Oferte de Ingrijire Batrani

Основная информация

Зарплата:
1 400 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Румыния, Сучава

Описание вакансии

Vorbești limba germană nivel mediu? Aplică acum pentru locurile noastre de muncă în Germania la îngrijire vârstnici!

Telefon sau BONUS DE PANA LA 500 EURO -
Oferim:
- Transport gratuit dus întors
- Fara comision
- Asigurare medicală în Germania
- Perioade de ședere flexibile între 1-3 luni în Germania
- Plecări zilnice urgente sau planificate
- Oferte salariale personalizate, cazuri variate
Cerințe de bază:
- Limba germană nivel mediu se da interviu de germana
- Experiență în îngrijirea unei persoane chiar și în familie minim 3 luni
Suna-ne acum sau și stabilim toate detaliile [показать номер]0040364228082 sau [показать номер]0738495576 watsapp,viber.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?