Недавно опубликовано

Oferte de Ingrijire Batrani in Germania

Основная информация

Зарплата:
1 400 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей

Описание вакансии

Pentru unul dintre clienții noștri din Leonberg căutăm o candidata cu experiență în îngrijirea vârstnicilor și cunoașterea medie a limbii germane.

Data de începere: [показать номер]05-06.12.2021 Pacienta are 65 kg greutate,varsta 96 de ani are dementa.Nu trebuie să vă sculati noaptea. Se deplaseaza cu ajutorul unui rollator.

Doamna locuiește singura intr-o locuinta. Pentru mai multe detalii sunati la [показать номер]0040364228082 sau [показать номер]0738495576 watsapp,viber.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?