Недавно опубликовано

TEHNICIAN MECANIC SERVICE CENTRU

Основная информация

Зарплата:
5 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Oferim:
-toate instrumentele de care este nevoie,
-conditii de munca la cel mai incalt nivel,
-piese de schimb,
-angajare oficiala,
-flux de clienti,
-transparenta,
-deplasari in alte tari pentru autodezvoltare, Cerinte,
-Experienta in domeniul reparatiei motoarelor 4T, 2T,
-Experienta in domeniul depistarii si rezolvarii problemelor pe partea electrica a utilajelor,
-Punctualitate,
-Sinceritate,
-Seriozitate.

Отправить резюме

О компании

Compania OlisGrup SRL , infiintata pe 27 decembrie anul 2011, este importatorul si distribuitorul exclusiv a brandurilo Villager, Worker, AGM. Pe parcursul anilor oferim si dezvoltam o gama larga de produse pentru Gradinarit, Instrumente de constructie, Mobila de Gradina si altele. Printre produsele oferite gasiti asortiment cu renume mondial: Honda, Walbro, Briggs & Stratton, Oregon, Villager, Worker.
Produsele noastre sunt proiectate cu motoare Euro 5, testate și selectate pentru a îndeplinii directivele și standardele CE European. Produsele sunt caracterizate de o înaltă calitate, design modern, fiabilitate, inovație, siguranță și accesibilitate. Gama de produse include unelte de grădină și mobilier alese cu grijă, testate în condiții reale care respectă cele mai înalte standarde de fiabilitate. De asemenea, oferim accesorii adecvate pentru utilizarea în condiții de siguranță. Experiența completă include servicii după cumpărare; piese de schimb; suport tehnic și service.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?