Недавно опубликовано

Contabil Șef

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Profil și calificări

  • Studii superioare în Contabilitate sau Finanțe;
  •  Master sau CIPA (ori alte calificări) reprezintă un avantaj;
  •  3+ ani de experiență în contabilitate și fiscalitate (inclusiv restabilirea contabilității, soluții de optimizare fiscală);
  •  Experiență obligatorie în menținerea evidenței contabile în domeniile: servicii, comerț, ONG și producere;
  •  Experiență obligatorie în salarizare;
  •  Experiența anterioară de lucru într-o companie prestatoare de servicii de contabilitate reprezintă un avantaj major;
  •  Experiență în HR reprezintă un avantaj;
  •  Cunoașterea obligatorie a legislației contabile și fiscale locale; SNC (Standardele Nationale de  - --Contabilitate);
  •  Cunoașterea principiilor contabile este obligatorie;
  •  Cunoașterea obligatorie a programului Contabil 1C8.3
  •  Abilități de a coordona și organiza echipa de contabili: delimitarea sarcinilor și responsabilităților, monitorizarea îndeplinirii sarcinilor, rapoartelor și angajamentelor zilnice;
  •  Abilități de stabilire a KPI-urilor pentru angajații contabili subordonați și evaluarea îndeplinirii acestora;
  •  Abilități în comunicare cu clienții în vederea soluționării cererilor acestora în domeniul prestării serviciilor fiscal-contabile;
  •  Abilități în setarea procesului intern de lucru aferent serviciilor de contabilitate și HR;
  •  Abilități în coordonarea sistemului de raportare intern;
  •  Orientat pe rezultat, organizat, independent și focusat deadline;
  •  Comunicabilitate și orientare pe client;
  •  Cunoașterea foarte bună a calculatorului, inclusiv MS Office;
  •  Romana, Rusa și Engleza;
  •  Abilități de lucru în echipă
  •  Capacitate de învățare rapidă, individual și un grad înalt de confidențialitate

Cei interesați de oferta noastră, transmite-ți CV ul la adresa contact@vioser.md până la data de [показать номер]31.08.2022. Toți aplicanții vor fi tratați strict confidential.

Отправить резюме

О компании

”VIOSER Consulting” SRL este o companie de consultanță care trece dincolo de elementele de bază pentru a construi un pachet de servicii ce integrează expertiză profesională şi tehnologii moderne. Personalul nostru are acces la cele mai actuale  informații, schimbări de legi şi reglementări. Suntem gata să oferim consultanță atât pentru companiile locale cât și companiilor internaționale care au decis să pătrundă pe piața Republicii Moldova.

Motto-ul companiei noastre este “Misiuni îndeplinite la superlativ”, având rolul de a sprijini respectarea valorii esențiale a companiei noastre și anume dezvoltarea de parteneriate de lungă durată prin suport de calitate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?