Недавно опубликовано

Manager Relatii cu Partenerii Retail

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Microinvest este o companie de creditare nebancară cu capital străin, care oferă finanțare pentru persoanele fizice și antreprenorilor din Republica Moldova.

La noi vei găsi un mediu de lucru dinamic, modern și orientat spre rezultate.

Susținem tinerii talentați chiar și fără experiență, dar care își doresc o carieră acasă.

Dacă știi despre tine că

  • Ai abilități de comunicare și negociere
  • Ai abilități de analiză, gândire logică și spirit de observație
  • Cunoşti limba română și rusă
  • Cunoști MS Office, Windows, Internet explorer
  • Deții studii superioare finisate sau în derulare în domeniul economic
  • Deții deja permis de conducere categoria B

Vina în echipa Microinvest! Te așteaptă:

  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere de succes
  • Pachet de remunerare motivant
  • Angajare oficială cu pachet social deplin
  • Training-uri de dezvoltare personală și profesională
  • Colegi veseli și ambițiosi, gata oricând să te ajute

Ce faci în acest rol?

  • Vei promova ofertele companiei clienților actuali și potențiali
  • Vei identifica parteneri potențiali și vei participa la negocieri, prezentare de oferte și încheierea contractelor
  • Vei executa operațiuni aferente procedurii de creditare Retail
  • Vei elabora produse noi, îmbunătățire de procese existente

Ne dorim să te cunoaștem, trimite CV-ul tău la cariera@microinvest.md .

Ne rezervăm dreptul să contactăm doar persoanele selectate în baza CV-ului

Отправить резюме

О компании

Suntem lider de piață datorită mixului perfect între simplitatea produselor, energia angajaților și abordarea personală în raport cu clienții noștri. De peste 19 ani, susținem afacerile din Moldova și persoanele fizice care își doresc îmbunătățirea calității vieții, iar pe lângă oferirea soluțiilor financiare la momentul oportun, compania noastră reprezintă cadrul perfect unde deja 250 de profesioniști își desfășoară și dezvoltă cariere de succes.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?