Недавно опубликовано

OFFICE Manager

Основная информация

Зарплата:
20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm super colegi pentru birourile noastre din centru Chisinaului!

Pozițiile disponibile sunt următoarele:

  • Consultanți imobiliari pentru segmentul rezidențial(vânzări).
  • Consultanți imobiliari pentru segmentul comercial(spații pentru birouri și spații comerciale).
  • Lucru de oficiu (transmiterea actelor contabile la departamentul contabil....)
  • Incheierea contractelor de arenda sau vinzare cu potentialii clienti
  • Plasarea de anunturi

Ce te recomandă:

  • Abilitățile tale de comunicare.
  • Orientarea ta către clienți și nevoile acestora.
  • Ușurința cu care acumulezi informații și înveți lucruri noi.
  • Capacitatea de a te familiariza rapid cu un sistem informatic intuitiv și performant și cu mijloacele digitale de promovare imobiliară(portaluri, aplicații, grupuri social media).
  • Disponibilitatea ta de a presta atât activități de birou, cât și muncă de teren.
  • Experiența în Consultanța imobiliară. Ne-am dori să o ai, dar lipsa experienței nu te descalifică.
  • Determinarea, ambiția, spiritul antreprenorial, verticalitatea.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?