Опубликовано вчера

Operator încleiere rază (curbă)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

CERINȚE:

  • Experientă în pozitia de Operator încleiere;
  • Capacitatea de a lucra independent;
  • Dorința de a acumula noi informații și cunoștințe.

COMPANIA OFERĂ:

  • Salariu fix;
  • Pachet social;
  • Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
  • Instruire gratuită;
  • Posibilități de avansare/promovare.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md; tel: [показать номер]069080359.

Ключевые навыки
Productivitate și organizare Abilitatea de a învăța rapid Rezistența fizică

О компании

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?