Недавно опубликовано

Inginer Proiectant

Основная информация

Зарплата:
17 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Biroul de Arhitectură Mihai Florea te vrea în echipă!

CANDIDATUL PERFECT:
- studii superioare, absolvent al facultății de construcții, specialitatea inginerie civilă;
- cel puțin 3 ani de experiență în domeniu;
- cunoașterea la nivel mediu (preferabil avansat) al programului (!) AutoCAD (compentențe în programele Revit & Tekla & Office vor constitui un avantaj);
- cunoașterea legislației în vigoare din domeniul construcțiilor;
- capabil să gestioneze problemele specifice unui șantier complex;
- abilități de cooperare și conlucrare, responsabil, ambițios, organizat și cu inițiativă;
- bune abilităţi de comunicare şi relaţionare cu beneficiarii, autorităţile statului și furnizorii;
- cunoașterea limbii române și ruse;
- permis categoria B.

RESPONSABILITĂȚILE CANDIDATULUI:
- urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenilor de execuție;
- studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
- elaborează jurnalul de șantier, urmărește evidența stocurilor de materiale;
- verifică planurile de execuție și propune soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate;
- întocmește situațiile de lucrări, rapoarte de lucru, procese verbale și alte documentații cu caracter tehnic;
- verifică împreună cu echipa de proiectare integrabilitatea în practică a proiectelor;
- coordonează zilnic aspectele operaționale ale scopului proiectului;
- elaborarea desenelor de execuție.

CE OFERIM:
- spațiu de muncă dotat cu tehnica modernă necesară;
- instruire continuă acordată de top managerii companiei;
- buget alocat pentru dezvoltare personală (participarea la cursuri dedicate arhitecților și inginerilor; participarea la expoziții tematice de prezentare a noilor tehnologii/materiale apărute pe piață, etc);
- Evenimente/Întâlniri corporative.

Lasă-ne CV-ul tău și te vom invita la un interviu pentru a ne cunoaște mai bine.

Biroul de Arhitectuă Mihai Florea  | [показать номер]0676 79 142 | arhitector.florea@gmail.com | Chișinău, str.Burebista 17A

Отправить резюме

О компании

Biroul de Arhitectură Mihai Florea este o echipă de profesioniști care oferă soluții durabile în arhitectură și construcții pentru fiecare client individual, reieșind din preferințele și necesitățile acestuia.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?