Недавно опубликовано

Lucrator-medical / Lab. Farmacist.s.Țântăreni r.Anenii Noi

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate;
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa;
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj;
  • Disponibilitate de a acumula cunostinte noi;
  • Calificare profesionala aditionala (cursuri de perfectionare, categorie etc).

Condiții de muncă:

  • Activitate responsabila, interesanta si atractiva.
  • Intruire profesionala in cadrul farmaceutic
  • Pachet social deplin
  • Posibilitatea de a influenta salariul propriu.
  • Posibilitatea de crestere pe plan profesional.

      Telefon de contact [показать номер]069375909

Отправить резюме

О компании

Reteaua de farmacii "PeonFarm"

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?