Недавно опубликовано

Designer/ Vizualizator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență în domeniul Design-ului Interior;
  • Abilități de proiectare și comunicare;
  • Abordare conceptuală a design-ului;
  • Cunoașterea Soft-urilor( AutoCAD, 3ds Max, Adobe Photoshop);
  • Concept indivitual și creativ;
  • Bun simț în design interior;
  • Capacitatea de a lucra în timpul limită stabilit;

Condiții de muncă:

  1. Oficiu modern în centrul capitalei;
  2. Grafix flexibil;
  3. Echipă tânără și creativă
  4. Experiență valoroasă la proiecte complexe, atât locale cât și internaționale
  5. suport  în dezvoltarea profesională;

  • Salariul se discuta individual

Vă rugăm să ne trimiteți CV-urile dvs la adresa de email: enidesigninteriors@gmail.com

Отправить резюме

О компании

ENI DESIGN INTERIORS Studio, fondata in 2019 de designerul Eni Cristina are la baza domeniile designului interior, arhitecturii rezidentiale si interiorului commercial. Fiecare proiect executat de noi este unic si personalizat .

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?