Недавно опубликовано

Vanzator produse alimentare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Responsabilitate
  • Disciplină
  • Atitudine pozitivă;

Sarcinile de bază:

  • Deservirea clienților conform standartelor magazinului;
  • Verificarea termenilor de valabilitate a produselor;
  • Aranjarea produselor;

Ce oferim?

  • Instruire gratuită și dezvoltare profesioanală.
  • Transport dupa orele 23:00;
  • Loc de muncă într-o zonă convenabilă

Pentru mai multe detalii contactați-ne la:
tel: [показать номер]069870480;  tel: [показать номер]068688341 sau aplica CV-ul la hr@familymarket.md">hr@familymarket.md

Отправить резюме

О компании

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?