Недавно опубликовано

Sudor TIG (argon) 16000 MDL

Основная информация

Зарплата:
от 16 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

InoxPlus este o companie specializată în producerea confecțiilor din inox și anume: producerea de rezervoare (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul materiei prime din inox. În 11 ani, am reușit să ne extindem sfera de activitate și să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici din Republica Moldova.

Află mai multe despre noi:
Accesează: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md/

Beneficiile companiei Inox Plus!

  •  Salariu motivant și competitiv pe piața RM de la 16000 + sistem de bonusare;
  • Oficiu renovat, dotat cu tehnică modernă și o ambianță plăcuta de lucru;
  • Proces de inducție – instruirea și ghidarea pentru toate etapele de asimilare a procesului de lucru;
  • Prezentări, cursuri de perfecționare internaționale, seminare locale, programe de dezvoltare din partea companiei;
  • Evenimente sistematice, team-building-uri, ieșiri cu echipa la aer liber și de ce nu - la un Pub.?!
  • Transport asigurat pentru colegi, cît și automobil pentru managerii ce merg în teren;
  • Transparență legală în toate procesele de muncă;
  • Concediu și zile de odihnă conform standardelor RM și HG;
  • Cafea, ceai pentru coffe-break zilnic și fructe pentru bunăstare

Cerințe:

  • Cunoașterea proprietăților materialelor, condițiilor și proceselor de sudură cu TIG (argon);
  • Cunoști metode, tehnici și modalități de exploatare a metalului de INOX;
  • Certificare și experiență în domeniu;
  • Descifrarea desenelor tehnice;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate în procesele de muncă;
  • Capacitatea de integrare si cooperare in echipă;
  • Abilități de identificare si soluționare a diferitelor disfuncționalități apărute și remedierea problemelor apărute;
  • Realizarea lucrărilor de montaj a confecțiilor metalice: marcare, tăiere, găurire, șlefuire, îndoire ș.a
  • Experiență în domeniu de minim 3 ani;

Noi oferim:

  •  Procese de lucru standartizate securității în muncă;
  • Tehnică modernă și o ambianță plăcută de lucru;
  • Echipament de lucru;
  • Program de inducție – instruire și ghidare pentru toate etapele de asimilare a procesului de lucru;
  • Transport asigurat pentru angajați;
  • Cafea, ceai pentru coffe-break zilnic și fructe pentru bunăstare.

Adresa: Chișinău, str. Petricani 17/4

Dacă ești dornic a aduce valoare adăugată echipei, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: angajare@inoxplus.md sau apelează la numărul [показать номер]079809888 șoi intră la o cafea!

Отправить резюме

О компании

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 11 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?