Недавно опубликовано

Data Entry

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

EXPERIENCED DATA ENTRY Specialist

  • Experienced abilities for data entry;
  • Good speed of data entry in the information system (IS) and understanding of the process of automatic data import in IS;
  • Well organized with planning skills;
  • Intermediate English level;
  • Be communicative and polite in working environment;

SOFT SKILLS:

  • Ability to quickly ramp up on multiple technology areas;
  • Open to give and receive feedback;
  • Strong customer focus;
  • Kind, smart, gets things done.

WE OFFER:

  • Official and competitive salary in USA$;
  • Periodic revisions of remuneration package;
  • Reliable team;
  • Social package included;
  • Flexible management;
  • Chisinau city center location;
  • Inside and outside area to relax;
  • Kitchen with all facilities (fridge, microwave, coffee machine, etc);
  • Corporate and team building events for employees;
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?