Недавно опубликовано

Angajam Sofer/Curier cu masina companiei

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Internet magazin Grandshop angajeaza sofer-curier categoria B , cu masina companiei!!!

         RESPONSABILITATI:

  •  Preluarea marfii/produselor de la depozite si livrarea acestora catre cumparatorul final
  •  Lucru cu aparatul de casa si POS terminal

    CERINTE:
  •  Permis de conducere categoria B
  •  Experienta in conducere
  •  Cunoasterea limbii romane si ruse
  •  Persoana comnucabila, responsabila, amabila si energica

    CE PRIMESTI IN SCHIMB?
  •  Pachet social deplin;
  •  Colectiv tinar

Program de lucru [показать номер]09.00-18.00

Loc de munca in centrul Chisinaului, str. Vlaicu Pircalab 52
Asteptam CV-ul tau la adresa electronica: furnizorprim@gmail.com">furnizorprim@gmail.com
Numar de contact: [показать номер]079500007 , Alexandru

О компании

GrandShop.md a fost creat pentru a face achiziţia produselor rapidă şi convenabilă pentru tine. Sarcina noastră principală - economisești timp şi bani!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?