Недавно опубликовано

Hamal

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  •  Participare la descarcare marfii.
  •  Participare la colectarea comenzilor.
  •  Participare la procesul de verificarea marfii inainte de incarcare in camion.
  •  Participare la procesul de verificarea stock-ului si a facturilor.

Cerinţe:

Informații la telefon: [показать номер]022-667-805 / mob. [показать номер]068371212
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr.opt.prod@gmail.com
De asemenea, Va puteți apropia direct la Serviciul Personal al companiei pe str. Muncești 173, luni – vineri, 8:00 - 16:00, pentru a completa o anchetă.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?