Недавно опубликовано

Social Media Manager (SMM)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Acest anunț e pentru tine doar dacă nu vrei să faci 10 lucruri odată. N-avem nevoie de un specialist care știe tot și nimic.

Echipa Red Square cu brațele deschise te așteaptă să înveți, dezvolți personal și profesional, schimbi percepția despre marketing și publicitate în Moldova.

Cerințe:

  • Gust estetic pentru a face story și poze
  • Cunoștințe de editare video și foto
  • Cunoștințe despre platformele online existente
  • Dorință, dorință și iar dorință
  • Abilități organizatorice
  • Predispus spre risc și inițiativă proprie
  • Împăcare cu critica constructivă

Responsabilități:

  • Planificarea postărilor
  • Creare content story
  • Monitorizarea și stabilire taskuri designer & copywriter
  • Implicare la crearea content planului
  • Participarea la procesul organizatoric (sesiuni photo, video etc)
  • Interacțiunea cu creatorii de opinie

Garantăm:

  • că nu vei avea timp de stat
  • program flexibil
  • salariul ți-l formezi singur/ă
  • oficiu în centrul capitalei
  • achitarea traininguri/cursuri care-ți dorește inima

Încă nu suntem cei mai buni, dar tindem să credem că o vom putea face împreună cu tine. Expediază CV-ul la hello@rsq.marketing cu titlul ”SMM lui Mama” și hai să facem cunoștință!

Отправить резюме

О компании

Agenție Creativă care prestează tot ciclul de servicii necesare unei afaceri pentru a se promova offline și online. (De la creare brand, packaging, administrare rețele de socializare, până la lucru cu influencerii, strategie de marketing etc.)

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. 31 August 59
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?