Опубликовано вчера

Manager de vânzări

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Obligațiuni de serviciu:

  • căutarea clienților noi;
  • elaborarea propunerilor comerciale;
  • organizarea întîlnirilor și convorbirilor de afaceri;
  • încheierea contractelor;
  • suportul relații de lunga durată;
  • gestionarea și menținerea comenzilor.

Cerințe:

  • studii superioare;
  • cunoașterea perfectă a limbilor română și rusă;
  • experiența de lucru în domeniul vînzărilor constituie un avantaj;
  • abilități de elaborare propunerilor comerciale, de organizare prezentațiilor, abilitatea de comunicare resultativă cu clienții, capacitatea de a susține și dezvolta relații de lunga durată;
  • atitudine responsabilă față de procesul de lucru;
  • sinceritate, onestitate, individualitate.

Condiții:

  • loc de muncă în cadrul celui mai mare birou de traduceri din Republica Moldova;
  • traininguri gratuite;
  • salariul achitat la timp (salariul este format din procent înalt și premii);
  • rețea de telefonie mobilă corporativă;
  • angajare full-time.

Pentru a aplica, expediați CV cu specificarea postului și o fotografie pe e-mail diplom.md@list.ru.

О компании

Diplom - лидер в Молдове по предоставлению профессиональных, качественных переводческих услуг. Осуществляем переводы документов и текстов с/на более 45 языков мира, услуги апостилирования и консульской легализации. Мы есть в каждом районе Кишинёва, а также в регионах Молдовы: Дрокия, Бельцы, Комрат, Кагул.

Бюро переводов Diplom – на одном языке со всем миром!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?