Недавно опубликовано

Completator marfa - Сборщик заказов

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania ROST IMPORT S. R. L. este o companie pozitionata pe intreg teritoriul republicii Moldova in importul, producerea si distributia jucariilor pentru copii.

Locatia: str. Otovasca 7/1

Program: 09:00-18:00; 5/7 zile lucratoare (SHOW ROOM-ul activeaza 6/7 zile)

Sortiment: peste 3 000 de pozitii (jucarii pentru copii de toate varstele, accesorii pentru sport, jucarii de dezvoltare, etc. )

Responsabilitati:

  • Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor SHOW ROOM-lui cu produsele din depozit
  • Completarea rapida si corecta a marfurilor conform comenzilor

Cerinte:

  • Studii medii
  • Rezistenta la efort fizic
  • Amabilitate, seriozitate si responsabilitate
  • Comportament binevoitor cu clientii si colegii

Cunoasterea limbii romane si ruse Cautam colegi in echipa noastra care sa contribuie la dezvoltarea companiei!

Daca te-ai regasit printre randurile de mai sus, expediaza CV-ul la: hr@rostimport.md cu specificarea Completator marfa apeleaza [показать номер]060044311.

Компания «ROST IMPORT» SRL лидер в области производства и дистрибуции товаров для детей на всей территории Республики Молдова.

Адрес: ул. Отоваска 7/1

Пн-Пт: [показать номер]09.00-18.00

Ассортимент: свыше 3 000 позиций (игрушки для детей всех возрастов, детские спортивные аксессуары, развивающие игрушки и многое другое...)

Обязанности: Эффективная выкладка товаров на витрине и полках SHOW ROOM-a Своевременная и правильная сборка товаров согласно заказам клиентов Обеспечение коробками со склада

Требования:

  • Среднее образование
  • Выносливость
  • Высокая скорость работы
  • Вежливость, серьезность, ответственность
  • Доброжелательность к клиентам и коллегам
  • Государственный и Русский языки - cвободное владение

Ишем коллег для нашей команды для вклада в развитие компании! Если вы соответствуете описанию, отправьте своё резюме на: [показать номер]060044311@rostimport.md?subject=Aplicare pentru poziția de (Completator marfa - Сборщик заказов)&body=Bună ziua!%0D%0A Mă numesc (Nume Prenume) și sunt (specialitatea ta). Vă scriu referitor la anunțul de angajare, publicat pe site-ul cu locuri de muncă www.delucru.md%0D%0A Mi-ar face mare plăcere să am ocazia să susțin un interviu de angajare pentru acest job, timp în care să vă prezint motivele care stau la baza dorinței mele de a lucra în cadrul companiei Dvs.%0D%0A Vă atașez CV-ul meu și aștept cu nerăbdare un răspuns din partea dvs.%0D%0A%0D%0A O zi frumoasă!%0D%0A Nume Prenume,%0D%0A Numele Funcției%0D%0A Telefon: 06x xxx xxx%0D%0A E-mail: adresa de e-mail">[показать номер]060044311@rostimport.md с "Сборщик заказов" или позвоните [показать номер]060044311.

О компании

Rost Import este o companie care de peste 10 ani,  produce, importa si distribuie produse pentru copii. Avem un sortiment larg de marfuri calitative, incepind cu jucarii pentru bebelusi de la 0 luni si pina la articole de sport pentru adolescenti

Rost Import a aparut pe piata Republicii Moldova avind o filosofie simpla: fiecare copil merita sa fie fericit!

Rost Import participa activ in proiectele sociale, avind ca scop responsabilizarea societatii privind importanta unei educatii calitative incepind cu virse fragede

Rost Import are un colectiv de peste 50 de colegi, asigurindu-se cele mai bune conditii: salariu achitat la timp, prinzuri calde si sanatoase, trainiguri de dezvoltare personala; sala de relaxare; reduceri subtantiale la produsele companiei si desigur cei mai corecti manageri.

Fara doar si poate, din experienta noastra putem spune franc si deschis- a aduce zimbetul pe fata unui copil este cea mai frumoasa si deosebita experienta avuta de noi in procesul de lucru!

A sti ca muncim  pentru a face un copil sa fie fericit este, poate, cea mai tare munca!!!

Rost Import- FIECARE COPIL MERITA SA FIE FERICIT!!!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?