Опубликовано вчера

Depozitar Stuttgart, Germania

Основная информация

Зарплата:
2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Helvetia HR angajează muncitori în depozitul de mărfuri alimentare din Bondorf, Germania

Locație: Bondorf, Germania (30km de la Stuttgart)

Oferim:

  • Salariu 13€/oră cu creștere la 16€/oră brut, un salariu net [показать номер]1800-2000
  • Angajare oficială pe termen lung.
  • Asigurăm cazare și transport
  • Ajutor gratuit pentru deschiderea unui cont bancar, obținerea asigurării medicale
  • Programul de muncă: Luni-vineri, 06.00 - 16.00;
  • Suportul și sprijunul unui coordonator vorbitor de limbă RO

Cerințe față de candidat:

  • Dorința de a munci, aspect exterior îngrijit;
  • Cunoașterea lucrului cu stivuitorul/elecrtocara- dar nu este obligatoriu;
  • Expierenta este un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Sortarea, aranjarea mărfii, completarea comenzilor pentru livrare;
  • Lucru la depozitul companiei;
  • Lucru cu stivuitorul/elecrtocara;
  • Colectarea marfurilor cu sistemul de căști sau monitor.

Acte necesare: pasaport/buletin UE sau reîntregirea familiei

Contacte:
tel: +[показать номер]49157 39876272 sau +[показать номер]49 151 244 54 151 viber /whatsapp

delucru@helvetia-hr.de

Ключевые навыки
Lucru în echipa Răbdare Abilitatea de a învăța rapid Rezistența fizică

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?