Недавно опубликовано

Dezmembrarea electrocasnicelor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie din Germania este în căutare de muncitori cu și fără experiență la dezmembrarea, selectarea și reciclarea electrocasnicelor. Este necesar să deții pașaport european.

Atribuții de serviciu:
-  Descărcarea frigiderelor și a metalelor;
-  Înlăturarea metalului de pe electrocasnice;
-  Sortarea și șlefuirea acestora;
-  Menținerea ordinei la locul de muncă;

Beneficii:
-  Program de muncă stabil 8-10 ore/zi;
-  Asigurare medicală și socială;
-  Contract de muncă cu 0 % comision;

Sună la numărul [показать номер]079-99-99-74 și află mai multe detalii.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?