Недавно опубликовано

Office manager (Călărași)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Калараш

Описание вакансии

Compania de constructie 5AQ Invest SRL, în legătură cu dezvoltarea uniei noi subdiviziuni în or. Călărași, angajează: Office manager (Călărași)

Compania este în căutarea unui angajat full time.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Experienta de lucru 1-2 ani;
  • Întocmirea și elaborarea contractelor - dupa necesitate;
  • Evidența actelor interne
  • Consilierea clienților
  • Capacitate de învăţare, abilităţi de organizare;
  • Utilizarea liberă a calculatorului (word, excel);
  • Cunoaşterea limbei române și limbei ruse;
  • Salariul motivant - se stabilește în urma interviului;

Program de lucru – Luni-vineri [показать номер]08.00-17.00 - într-un oficiu confortabil din centrul orașului Călărași , sîmbăta-duminica liber.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la e-mail: m.guzic@5aq.md">m.guzic@5aq.md  , nr. de contact [показать номер]069020860

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?