Недавно опубликовано

Manager pe vânzări

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Intermediarea lucrarilor intre client, designer, si persoanelor de la producere
  • Planificarea eficienta a lucrarilor
  • Discurs bine pronunțat, competent
  • Cunoașterea limbilor române si ruse

Condiții de muncă:

  • Program de lucru luni-vineri de la 9.00 la 18.00 (masa 13:00-14:00)

Responsabilități:

  • Oferta și promovarea produselor, serviciilor companiei, alte
  • Primirea și procesarea comenzilor clienților, organizarea întâlniri și prezentări
  • Intocmirea si negocierea ofertelor comerciale si mentinerea contactelor cu clientii
  • Participarea la negocierea și încheierea contractelor
  • Participare la dezvoltarea campaniilor de marketing

Salariu:

  • Sistem de salarizare: salariu fix + % din vânzări
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?