Недавно опубликовано

Vânzător consultant Magazin Online

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Abilități de comunicare, spirit de echipă, initiativă și flexibilitate;
  • Operativitate, punctualitate, responsabilitate și rezistență la stres;
  • Orientarea spre rezultat;
  • Capacitatea de a însuși rapid lucruri noi;
  • Cunoașterea limbii română și rusă;
  • Cunoașterea PC la nivel avansat;
  • Utilizator de internet încrezător, înțelegerea principiilor funcționării magazinelor online;
  • Experiența de muncă în domeniul vînzărilor este obligatorie;
  • Aspect plăcut si îngrijit.

Obligatiuni de serviciu:

  • Răspunde prompt la apelurile telefonice ale clienților;
  • Recepționează și procesează comenzile;
  • Grijă de clienți oferindu-le asistență informațională;
  • Urmărește derularea lanțului logistic a comenzilor, informează agenții de vînzări privind toate modificările;
  • Cunostinte în domeniul produselor electronice și electrocasnice.

Noi oferim:

  • Program de lucru 09:00-18:00
  •  Salariu decent corespunzător nivelului profesional al solicitantului
  •  Pachet social

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: furnizorprim@gmail.com">furnizorprim@gmail.com

О компании

GrandShop.md a fost creat pentru a face achiziţia produselor rapidă şi convenabilă pentru tine. Sarcina noastră principală - economisești timp şi bani!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?