Недавно опубликовано

Director Vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm o persoană responsabilă cu experiență pentru funcția de Director Vânzări. Suntem o companie ce activăm în distribuția de cafea. Importăm și distribuim la nivel național cafeaua italiană MARONINI și o paletă de produse complementare.

Despre funcția:
O funcție administrativă responsabilă de dezvoltarea vânzărilor la nivel național prin canale B2B.

Cerinte către angajat:-
Cunuașterea calculatorului și programelor de gestiune;
- Cunoștințe în analiza corectă a pieții și tendința acesteia;
- Cunoștiințe/experiențe în dezvoltarea vînzărilor;
- Cunoștințe în gestiunea corectă a clienților;
- Cunoștințe în atragerea de noi clienti;
- Cunoștințe/experiență în getionarea echipei de vânzări.
- Cunoașterea limbii ruse și româna;
- Experientă în vânzări;

Ce oferă compania:-
Oferă întreg pachetul social;
- Contract de munca pe o perioadă nedeterminată;
- Telefonie corporatistă.
- Mașina de serviciu / arendă mașinei personale;
- Calculator de serviciu / arendă calculator personal
- Oportunități de dezvoltare personală;
- Mediu plăcut și profesionist într-o echipă tânără și determinată.

Dacă esti un profesionist în administrarea vînzarilor te rugam sa depui cv-ul tău însoțit de o poză pe adresa: d.ru@maronini.md
NB: Doar persoanele selectate în baza cv-urilor vor fi contactate.

Отправить резюме

О компании

Distribuim cu drag cafea în sectorul profesionist ( Horeca, Office, Vending) acesta fiind și activitatea de bază a companiei. Sântem importatori și distribuitori ale mai multor brănduri italiane. O echipă tânară cu oameni buni și foarte determinați spre rezultat.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, MItropolit Dosoftei 115
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?